A A A  A+

Rozpoczynamy Nowy Rozdział:
Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Tempora Militum

Roku Pańskiego MMXXIV, II dnia miesiąca Stycznia

Z radością ogłaszamy, że nasze Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych, znane dotychczas jako Pułk Czarnieckiego, przybiera nową nazwę – Tempora Militum. Wraz z tą zmianą, zapraszamy Was na naszą nowo odświeżoną stronę internetową, gdzie będziemy kontynuować naszą pasję do historycznych rekonstrukcji.

 

Drodzy Członkowie, Sympatycy i Wszyscy Miłośnicy Historii,

Z wielką ekscytacją ogłaszamy, że nasze stowarzyszenie, dotąd znane jako Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Pułk Czarnieckiego, rozpoczyna nowy rozdział pod nową nazwą: Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Tempora Militum. Ta zmiana nazwy odzwierciedla nasz rozwój i rozszerzające się zainteresowania, które teraz obejmują nie tylko wojskowość z XVI i XVII wieku, ale również inne epoki oraz aspekty życia dawnych czasów, takie jak rzemiosła, kulinaria, szermierka, a nawet pokazy ognia.

Wraz z tą zmianą, z dumą prezentujemy naszą nową stronę internetową, która nie tylko odświeża nasz wizerunek, ale także staje się centrum informacyjnym dla wszystkich naszych działań i wydarzeń. Na stronie znajdziecie aktualne informacje, galerie zdjęć, a także informacje o nadchodzących wydarzeniach i projektach.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszej strony internetowej, aby razem z nami odkrywać historię na nowo, w bardziej wszechstronny i angażujący sposób. Jesteśmy podekscytowani możliwością dalszego dzielenia się z Wami naszą pasją i wiedzą.

Z historycznym pozdrowieniem,
Krzysztof Zdunkowski
Prezes Stowarzyszenia Rekonstrukcji Historycznych Tempora Militum.

 

Skontaktuj się z nami

Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Tempora Militum
KRS : 0000465407
NIP : 5882401027
REGON : 22194532400000
E-mail: kontakt@temporamilitum.org

Kontakt - Oddział główny Pomorze
Tel. kom : 888 576 949 (Krzysztof Zdunkowski)

Kontakt - Oddział terenowy Mińsk Mazowiecki
Tel. kom : 609 751 104 (Bartosz Brześkiewicz)

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się znami poprzez formularz kontaktowy: